• 15:00
    League One - China PR

    Sichuan

    Sichuan
    team
    Shaanxi Chang'an

    Shaanxi Chang'an

  • 15:00
    League One - China PR

    Zhenjiang Huasa

    Zhenjiang Huasa
    team
    Nantong Zhiyun

    Nantong Zhiyun

  • 15:00
    U15 VĐQG - Viet Nam

    U15 HAGL

    U15 HAGL
    team
    U15 Viettel

    U15 Viettel

  • 15:30
    National League - Myanmar

    Yadanarbon

    Yadanarbon
    team
    Myawady

    Myawady

  • 15:45
    Capital Territory - Australia

    O'Connor Knights

    O'Connor Knights
    team
    Canberra Olympic

    Canberra Olympic

  • 16:00
    Premier League - Laos

    Master 7

    Master 7
    team
    Ezra

    Ezra

  • 16:00
    Premier League - Laos

    Lao Army

    Lao Army
    team
    Champasak United

    Champasak United

  • 16:30
    Super League - China PR

    Shanghai Shenhua

    Shanghai Shenhua
    team
    Chengdu Qianbao

    Chengdu Qianbao

  • 16:30
    Brisbane Premier League - Australia

    Centenary Stormers

    Centenary Stormers
    team
    Pine Hills

    Pine Hills

  • 16:30
    Australian Cup - Australia

    Melbourne City

    Melbourne City
    team
    Wellington Phoenix

    Wellington Phoenix

  • 16:30
    Australian Cup - Australia

    Oakleigh Cannons

    Oakleigh Cannons
    team
    Brisbane City

    Brisbane City

  • 16:30
    Australian Cup - Australia

    Adelaide City

    Adelaide City
    team
    Adelaide United

    Adelaide United

  • 16:30
    Australian Cup - Australia

    Avondale Heights

    Avondale Heights
    team
    Brisbane Roar

    Brisbane Roar

  • 16:30
    Npl Queensland - Australia

    Brisbane Roar II

    Brisbane Roar II
    team
    Gold Coast Knights

    Gold Coast Knights

  • 16:30
    Npl Queensland - Australia

    Peninsula Power

    Peninsula Power
    team
    Logan Lightning

    Logan Lightning

  • 17:00
    Segunda Liga - Portugal

    Benfica II

    Benfica II
    team
    Estrela Amadora

    Estrela Amadora

  • 17:00
    J2-League - Japan

    JEF United

    JEF United
    team
    Ventforet Kofu

    Ventforet Kofu

  • 17:00
    National League - Korea Republic

    Cheongju

    Cheongju
    team
    Cheonan City

    Cheonan City

  • 17:00
    K League 2 - Korea Republic

    Gwangju

    Gwangju
    team
    Jeonnam Dragons

    Jeonnam Dragons

  • 17:00
    K League 2 - Korea Republic

    Gyeongnam

    Gyeongnam
    team
    Daejeon Citizen

    Daejeon Citizen

  • 17:30
    AFC Cup - Asia

    Khujand

    Khujand
    team
    Sogdiana

    Sogdiana

  • 17:30
    K League 2 - Korea Republic

    Asan Mugunghwa

    Asan Mugunghwa
    team
    Gimpo

    Gimpo

  • 18:30
    Russian Cup - Russia

    Temp Barnaul

    Temp Barnaul
    team
    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • 18:30
    Super League - China PR

    Henan Jianye

    Henan Jianye
    team
    Wuhan Three Towns

    Wuhan Three Towns

  • 18:30
    Super League - China PR

    Meizhou Hakka

    Meizhou Hakka
    team
    Guangzhou R&F

    Guangzhou R&F

  • 18:30
    Super League - China PR

    Wuhan Zall

    Wuhan Zall
    team
    Beijing Guoan

    Beijing Guoan

  • 18:30
    League One - China PR

    Qingdao Jonoon

    Qingdao Jonoon
    team
    Suzhou Dongwu

    Suzhou Dongwu

  • 19:00
    Russian Cup - Russia

    Kolomna

    Kolomna
    team
    Saturn Ramenskoye

    Saturn Ramenskoye

  • 19:00
    Bhutan Premier League - Bhutan

    Tensung

    Tensung
    team
    Paro Rinpung

    Paro Rinpung

  • 19:00
    Premier League - Laos

    Young Elephant

    Young Elephant
    team
    Luangprabang United

    Luangprabang United